Homeopatie

"Úžasné na homeopatii je i to, že se v ní spojují různé oblasti poznání, které zkoumají člověka a život. Homeopatie je kombinace medicíny, psychologie, mytologie, fyziky, chemie, fytoterapie, filosofie, sociologie. Určitým způsobem v sobě zahrnuje všechny vědy."

                                                                                                                              Jan Scholten

Homeopatii jsem vystudovala, když jsem zatoužila mít pro svou práci s klienty více prostředků a nástrojů, vedle masáží, relaxačních technik, aromaterapie a Bachových esencí. Během čtyř let studií na Homeopatické fakultě jsem se účastnila zahraničních seminářů SAKH v Bratislavě pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho. Zde již několik let pomáhám v organizačním týmu seminářů a pravidelně se setkávám s prací takových osobností, jako je Jan Scholten, Jonathan Hardy, Louis Klein, Michal Yakir, Martin Jacob, Yogesh Sehgal a další.

Od ukončení studií jsem poskytovala konzultace v homeopatické poradně na Vysočině v Bystřici nad Pernštejnem a ve Studiu Koré v Brně, které jsem vlastnila a spravovala. Od počátku roku 2022 poskytuji konzultace ve své poradně Lejska - poradna péče o zdraví na adrese Vír 156 a rovněž v malé poradně v Brně.

V Homeopatické škole Uroboros s nadšením předávám své znalosti a zkušenosti budoucím homeopatickým kolegům.

Ke konzultaci se můžete objednat telefonicky: 776 677 525, nebo na mail: martinaema.lejska@gmail.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!