Pomáhám vám pečovat o vaše zdraví, tělesné i duševní, o vaši harmonii a přirozenou krásu. Poskytuji inspiraci na cestě sebepoznání a celistvosti.


Když jsem s kamarádem astrologem před časem seděla nad svým horoskopem, zeptala jsem se ho: "Lze tam někde vyčíst, jaké mám v tomto životě nadání a talenty?" Jeho odpověď mne rozesmála: "Ano, je tu jednoznačné nadání na ALCHYMII!"

Myslela jsem, že žertuje. Co to znamená? Alchymie? Dnes, ve 21. století? Co to je?

To mi neprozradil.

První rok jsem za jediný můj "alchymistický" zázrak považovala svoje "elixíry": ořechovku, griotku, bezinkový likér... Vynikající produkty z mé "alchymistické laboratoře", které vznikly přeměnou, tedy "transformací" plodů naší zahrady na Vysočině nebo okolní čisté přírody v lahodnou až léčivou tekutinu.

Postupně jsem ale začala vidět jistou alchymii i v jiné mojí činnosti, v činnosti profesní. V homeopatii, v aromaterapii, v každé mojí práci s klientem jsem začala vnímat "alchymistický proces transformace", který se děje, který mohu pozorovat a často se na něm i podílet.


Myslím, že "alchymie života" je pozorovatelná v životním příběhu jednoho každého z nás. V příběhu motýla, v příběhu dubu a v příběhu každého člověka, který prochází jednotlivými stádii transformace, až k bodu transformace poslední.

Chcete-li, zde je Můj příběh.


Vytvořte si webové stránky zdarma!