Reference

  

Božena, klientka od r. 1999

dětská zdravotní sestra

K Martině chodím dlouho a ráda, protože je mi tam prostě dobře!

Ivana, klientka od r. 2006


fyzioterapeutka

Marti, moc děkuji za výtečnou péči a také kapky, moc se mi do rána ulevilo, tak o 80 %. Jsem za to moc vděčná. Opatruj se.

Jarmila, klientka od r. 2004

logopedka

Martinka, to je Žena-Bohyně, obdařená nesčetnými talenty. Po jejím kosmetickém ošetření odcházím proměněná, zářící, prostě jako znovuzrozená. Vždy se znovu těším na ty úžasné vůně, laskavou a celostní péči, kdy jásá moje pleť i duše.

Martinko, děkuji, že jsi..

Eva, klientka od r. 2003

zdravotní sestra

K Martince chodím pravidelně od roku 2003. Jsem maximálně spokojená s její péčí. Krásné prostředí, soukromí, příjemná vůně, hudba...

Návštěvy jsou pro mne pohlazením pro tělo i duši. Nikdy bych neměnila.

Anička, klientka od r. 2009

dětská zdravotní sestra

Za Martinkou chodím už nějaký pátek, a to na doporučení mojí kolegyňky Hanky, která pěla chválu na fantastickou kosmetičku a masérku Martinku ve Studiu Koré. A vůbec nekecala!

Hned při prvním velmi milém přivítání s příjemně vonící Martinkou, jejím čistým, vonícím, krásně upraveným studiem, jsem si připadala jako doma a znaly jsme se odjakživa. Povídaly jsme si o všem možném i nemožném a moc jsme si rozumněly a to je doteď. Nezůstalo jen u masáží, ale chodím na různé super akce, např. ukázky paštik, orientálních parfémů, přednášky pana doktora Pešky, povídání o stromech a především čakrové večery, kde jsme nejen poslouchaly, ale i vyráběly... navzájem si pomáhaly a hodně moc se smály.

Nikdo se nad nikoho nepovyšoval, ani neponižoval, zkrátka a dobře, fantastický babinec!!!

Stojí opravdu za to, přijít mezi nás!


Daniela, klientka od r. 2014

překladatelka


 Na kosmetiku do Koré chodím moc ráda,  protože krásně voní a je v příjemném prostředí. Ve studiu nejsou žádné přístroje na vyhlazování vrásek, všechno Martinka dělá ručně a ještě s ní můžete probrat život. Je naolik empatická, že pokud chcete mlčet, mlčíte, pokud chcete něco probrat, moc příjemně se s ní povídá.

Nikdy se mi odtud nechce...

Vytvořte si webové stránky zdarma!